سینمای ایران

حامد حسینی از مراحل فنی فیلم بی تار و اکران مشت آخر می گوید

سید حامد حسینی درباره مراحل فنی فیلم بی تار و اکران فیلم مشت آخر توضیحاتی بیان نموده که در ادامه مشاهده می نمایید با ما همراه باشید.

در جدیدترین اخبار سینمای ایران بخوانید :حسینی که تهیه کنندگی فیلم سینمایی بی تار را برعهده دارد درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت:مراحل فنی این فیلم رو به پایان است و پس از آماده شدن برای اکران برنامه ریزی خواهیم کرد.

حسینی همچنین درباره وضعیت اکران فیلم سینمایی مشت آخر گفت: دنبال زمان مناسب برای اکران این اثر هستیم و تلاش می کنیم عید فطر این فیلم را اکران کنیم.

فیلم سینمایی بی تار به کارگردانی جمیل رستمی و تهیه کنندگی سید حامد حسینی است در فیلم بی تار بازیگرانی چون مهدی پاکدل، مریم بوبانی، محیا دهقانی، تینو صالحی، سحر درویش، محمد لاریان، شهاب عباسیان و آریا راد حضور دارند.

فیلم سینمایی مشت آخر به کارگردانی مشترک مهدی فخیم زاده و سید حامد حسینی ساخته شده است این فیلم به بیان مسائل اجتماعی و خانوادگی می‌پردازد و در قالب طنز موقعیت و در ژانری که به کمدی اکشن موسوم است، موضوع خود را برای مخاطب مطرح می‌کند.

در فیلم مشت آخر بازیگرانی چون گوهر خیراندیش، احمد نجفی، رامین راستاد، گلناز خالصی، حمیدرضا قلی خانی، سیاوش معمارزاده، آتنا مهیاری همراه با خود مهدی فخیم زاده به ایفای نقش پرداخته اند.

برچسب ها

فیلم گرام

در فیلم گرام جدیدترین اخبار فیلم و سریال و اخبار روز سینمای ایران و جهان را دنبال کنید .

مطالب مرتبط

بستن