بیوگرافی هنرمندان

بیوگرافی آریان خان Aryan Khan

بیوگرافی کامل آریان خان Aryan Khan پسر شاهرخ خان را برای اولین بار در فیلم گرام بخوانید در ادامه با ما همراه باشید.

آریان خان Aryan Khan پسر بزرگ شاهرخ خان متولد ۱۳ نوامبر ۱۹۹۷ برابر با ۲۲ آبان ۱۳۷۶ در شهر بمبئی هندوستان است.پدرش شاهرخ خان ستاره سینمای بالیوود و مادرش گوری خان است .آریان خان یک برادر کوچکتر بنام ابرام خان و خواهری بنام سوهانا خان نیز دارد.

Aryan Khan 4 300x285 - بیوگرافی آریان خان Aryan Khan
آریان خان و پدر و خواهرش

آریان خان برای اولین بار در نقش کودکی شخصیت راهول رایچند که نقش بزرگسالی آن را شاهرخ خان ایفا کرده است در فیلم Kabhi Khushi Kabhie Gham محصول ۲۰۰۱ و پس از آن در سال ۲۰۰۶ با فیلم Kabhi Alvida Na Kehna بر روی پرده نقره ای سینما ظاهر شد.

Aryan Khan 1 300x167 - بیوگرافی آریان خان Aryan Khan
سوهانا,آریان,شاهرخ خان

علایق و سرگرمی های آریان خان:

  • آریان خان به ورزش تکواندو علاقه مند است و این ورزش را به صورت جدی دنبال می کند.او در سال ۲۰۱۰ موفق به کسب مدال طلای این رشته در مسابقات تکواندوی ایالت مهاراشترا شده و همچنین دارنده کمربند مشکی این رشته است.

او در رشته نویسندگی و فیلم سازی در دانشگاه کالیفرنیا تحصیل کرده است.طبق گفته های شاهرخ خان ,آریان خان قرار است تا در سینمای بالیوود بعنوان دستیار کارگردان فعالیت داشته باشد.

Aryan Khan 3 300x137 - بیوگرافی آریان خان Aryan Khan
آریان خان ,سوهانا خان,شاهرخ خان,ابرام خان

آریان خان قصد دارد تا هویتی مستقل از شهرت پدرش را در عرصه هنر و سینما ایجاد کند او همواره از رسانه ها دوری می کند اما در شبکه های اجتماعی محبوبیت بسیاری بدست آورده است.او می خواهد تا نام خودش را جدای از شهرت پدر, در عرصه سینما پرآوازه کند.

آریان در حال آموزش فیلمسازی از یک موسسه معتبر در آمریکا است و به تازگی مورد جراحی بینی نیز بدلیل آسیب دیدگی قرار گرفته است انتظار می رود بزودی شاهد درخشش او در عرصه سینما خواهیم بود.

او اخیرا بعنوان دستیار کارگردان در فیلم سینمایی تخت نیز انتخاب شده است.

همچنین بخوانید: ورود آریان خان پسر شاهرخ خان به سینمای بالیوود

برچسب ها

فیلم گرام

در فیلم گرام جدیدترین اخبار فیلم و سریال و اخبار روز سینمای ایران و جهان را دنبال کنید .

مطالب مرتبط

بستن